Opublikowano

TOP KOLOR – miejsce spełniania marzeń

Nie ważne jak bardzo kochamy swoje auto… w pewnym momencie przychodzi ochota na zmiany. Po co jednak pozbywać się pojazdu, skoro można zafundować mu całkowicie nowy total look.

top kolor
TOP KOLOR

Jeśli marzy wam się inny kolor auta to zapraszamy do TOP KOLOR!!!

Nie da się ukryć, że człowiek stara się troszczyć o otaczające go dobra materialne, zwłaszcza jeśli mają dla niego dość duże znaczenie. Jednym z takich dóbr jest samochód. Trzeba przyznać, rzecz ważna dla niejednej osoby. Nie chodzi tu tylko o funkcjonalność, czyli możliwość przemieszczania się, ale również o wygląd. Dla większości jest on zaskakująco istotny, dlatego starają się o niego dbać i od czasu do czasu nieco odświeżyć wizerunek auta. Tutaj z pomocą przychodzi Top Kolor.

Nie ważne czy zdecydujecie się na gotowy, przygotowany w fabryce kolor, czy zażyczycie sobie czegoś wyjątkowego… wszystko da się zrobić! Jeśli zdobyliście już jakieś doświadczenie i chcecie samodzielnie zabrać się za lakierowanie auta, to nie ma sprawy – wysyłamy wam butelkę ze sprayem. Możecie zacząć działać tak szybko, jak dostaniecie ją do ręki. W przeciwnym wypadku możecie zostawić u nas auto, a wtedy my się wszystkim zajmiemy. Swój pojazd odbierzecie od nas odmieniony, w zupełnie nowym, lepszym kolorze.

Oferta

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów pozwalających na zmianę wyglądu auta. W zależności od wyboru możemy odświeżyć, czy nawet zmienić kolor felg lub karoserii. Wybierać można spośród wielu odcieni i wykończeń, a także skontaktować się z nami, jeśli zdecydujecie się na bardziej wyszukaną barwę. Eksperci top kolor spersonalizują dla was lakier, aby był zgodny z oczekiwaniami i długo cieszył oko.

Jeśli marzy wam się inny kolor lakieru, to już wiecie, gdzie to marzenie spełnić. Drzwi top kolor stoją dla was otworem!