Lakiery

Stawiamy na jakość i skuteczność. Oferujemy spraye i lakiery samochodowe na zamówienie, które pochodzą od sprawdzonych producentów na rynku. Farby szybkoschnące mają zastosowanie zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrze. Posiadają znakomitą przyczepność do podłoża. Nadają powierzchni atrakcyjnego wyglądu, chroniąc ją przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych. Nie wymagają zastosowania utwardzacza. Mogą być również wykorzystane do malowania gipsu, tworzyw sztucznych i różnego typu metali.

Nasz sklep internetowy posiada w swoim asortymencie lakiery zaprawkowe, które doskonale sprawdzą się do maskowania odprysków, głębokich rys i zarysowań, a także likwidacji punktowych ubytków oraz obtarć na zderzakach i rantach drzwi.

Oferujemy także preparat do ochrony karoserii przed uderzeniami żwiru i kamieni. Wykazuje właściwości antykorozyjne, nie wymaga zastosowania dodatkowego oprzyrządowania, a po wyschnięciu pozostawia płaską fakturę. Już dziś poznaj naszą szeroką ofertę sprayów do samochodów.

Wyświetlanie 1–15 z 66 wyników

Wyświetlanie 1–15 z 66 wyników