Opublikowano

TOPKOLOR na terenie województwa pomorskiego

TOP KOLOR to mieszalnia lakierów samochodowych i sklep internetowy z akcesoriami lakierniczymi i autokosmetykami. Nasza siedziba mieści się na terenie województwa pomorskiego, a jej drzwi stoją otworem dla wszystkich klientów.

TOP KOLOR na terenie województwa pomorskiego
TOP KOLOR na terenie województwa pomorskiego

TOP KOLOR

Sklep i mieszalnia lakierów samochodowych TOP KOLOR znajdują się na terenie województwa pomorskiego, a dokładniej w Żukowie. To właśnie tam narodził się pomysł na firmę i tam ona powstała. Nasza siedziba mieści się przy ulicy Gdyńskiej 43, więc skoro znacie już adres to śmiało możecie nas odwiedzać. Z wielką przyjemnością odpowiemy na nurtujące was pytania, doradzimy, albo pomożemy wybrać potrzebne produkty.

Czy jesteśmy jedyni na terenie województwa pomorskiego?

Mieszalni lakierów samochodowych w obrębie województwa jest jeszcze kilka, ale robimy co w naszej mocy, aby stać się tą najlepszą. Ogromną wagę przykładamy do zadowolenia klienta, ponieważ zadowolony klient, to taki, którego zaufanie powoli zyskujemy. Baza takich klientów jest dla nas niezmiernie wielkim powodem do dumy.

Oferta

Sklep TOP KOLOR posiada szeroką gamę akcesoriów lakierniczych, autokosmetyków i lakierów. Zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści znajdą coś dla siebie. Wybierać mogą spośród wielu sprawdzonych i dobrych jakościowo produktów, na których sami pracujemy. Możecie mieć więc pewność, że produkty które wam oferujemy i polecamy są skuteczne. Oferujemy także usługę dobierania lakieru w której dążymy do perfekcji. Nieustannie staramy się zmieniać na lepsze i utrzymać nasze usługi na jak najwyższym poziomie.

Pozdrawiamy TOP KOLOR